Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Region
sk: Umiestnenie

en: All
sk: Všetky

en: Countries
sk: Štáty

en: Zone
sk: Zóna

en: Regions
sk: Regióny

en: Standard delivery
sk: Štandardné doručenie
