Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Region
sq: Sektori

en: All
sq: Të gjitha
