Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Countries
th: ประเทศ
