Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Name
cy: Enw

en: Region
cy: Rhanbarth

en: All
cy: I gyd
