Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་
