Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Name
el: Όνομα

en: Region
el: Περιοχή

en: All
el: Όλες
