Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: Region
et: Regioon

en: All
et: Kõik

en: Countries
et: Riigid

en: Zone
et: Tsoon

en: Regions
et: Regioonid
