Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: Region
eu: Atal

en: All
eu: Guztiak

en: Countries
eu: Herrialdeak
