Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Name
fa: نام

en: Region
fa: ناحیه

en: All
fa: همه

en: Countries
fa: کشورها

en: Ubercart - fulfillment
fa: آبركارت - اتمام

en: Standard delivery
fa: تحویل استاندارد
