Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Regions
fil: Rehiyon
