Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Name
fr: Nom

en: Region
fr: Région

en: All
fr: Tout

en: Countries
fr: Pays

en: Regions
fr: Régions

en: Standard delivery
fr: Livraison standard

en: Minimum weight
fr: Poids min.

en: Maximum weight
fr: Poids maximum
