Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Name
hi: नाम

en: Region
hi: क्षेत्र

en: All
hi: सभी
