Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Name
hr: Naziv

en: Region
hr: Regija

en: All
hr: Svi
