Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Name
is: Nafn

en: Region
is: Svæði

en: All
is: Allt

en: Countries
is: Lönd
