Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Name
it: Nome

en: Region
it: Regione

en: All
it: Tutti

en: Countries
it: Paesi

en: Ubercart - fulfillment
it: Ubercart - esecuzione

en: Standard delivery
it: Consegna standard
