Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Region
km: តំបន់

en: All
km: ទាំងអស់
