Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: Region
ku: ناوچە

en: All
ku: هەموو
