Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Region
lv: Reģions

en: All
lv: Visi

en: Countries
lv: Valstis

en: Zone
lv: Zona

en: Standard delivery
lv: Standarta piegāde
