Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: Region
mn: Бүс

en: All
mn: Бүгд
