Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Region
ne: क्षेत्र

en: All
ne: सबै
