Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Name
nl: Naam

en: Region
nl: Gebied

en: All
nl: Alle

en: Countries
nl: Landen

en: Zone
nl: Provincie

en: Regions
nl: Gebieden

en: Standard delivery
nl: Standaard verzending

en: Shipping Rate
nl: Verzendkosten

en: Submit Changes
nl: Veranderingen opslaan

en: Minimum weight
nl: Minimumgewicht

en: Maximum weight
nl: Maximumgewicht
