Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: All
nn: Alle
