Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Name
pl: Nazwa

en: All
pl: Wszystko

en: Countries
pl: Kraje

en: Zone
pl: Strefa

en: Regions
pl: Regiony
