Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Name
ro: Nume

en: Region
ro: Regiune

en: All
ro: Toate
