Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Name
sl: Ime

en: Region
sl: Regija

en: All
sl: Vsi
