Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Name
sv: Namn

en: All
sv: Alla

en: Countries
sv: Länder

en: Zone
sv: Zon

en: Regions
sv: Regioner

en: Ubercart - fulfillment
sv: Ubercart - genomförande

en: Standard delivery
sv: Standardleverans
