Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Name
ta: பெயர்

en: Region
ta: பகுதி

en: All
ta: எல்லா
