Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Name
vi: Tên

en: Region
vi: Vùng

en: All
vi: Tất cả

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Zone
vi: Vùng

en: Regions
vi: Các vùng
