Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Name
cs: Jméno

en: All
cs: Vše

en: Countries
cs: Země

en: Zone
cs: Časová zóna

en: Regions
cs: Regiony

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: Standard delivery
cs: Výchozí doručení
