Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: All
de: Alle

en: Countries
de: Länder

en: Regions
de: Regionen

en: Ubercart - fulfillment
de: Ubercart - Versand

en: Standard delivery
de: Standard Zustellung

en: Shipping Rate
de: Versandkosten

en: Submit Changes
de: Änderungen abschicken
