Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Name
gl: Nome

en: Region
gl: Área

en: All
gl: Todo

en: Countries
gl: Paises

en: Zone
gl: Zona
