Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Name
gu: નામ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: All
gu: બધા
