Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Name
hu: Név

en: Region
hu: Régió

en: All
hu: Mind

en: Countries
hu: Országok

en: Zone
hu: Körzet

en: Regions
hu: Régiók

en: Ubercart - fulfillment
hu: Ubercart - teljesítés

en: Standard delivery
hu: Standard szállítás

en: Submit Changes
hu: Változtatások érvényesítése
