Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Name
ka: სახელი

en: Region
ka: რეგიონი

en: All
ka: ყველა
