Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Region
lt: Sritis

en: All
lt: Visi

en: Countries
lt: Šalys

en: Zone
lt: Zona

en: Regions
lt: Regionai

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Standard delivery
lt: Standartinis pristatymas
