Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Name
mr: नाव

en: Region
mr: क्षेत्र

en: All
mr: सर्व
