Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Name
ps: نوم

en: Region
ps: سيمه

en: All
ps: ټول
