Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Name
tr: İsim

en: Region
tr: Bölge

en: All
tr: Tümü

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Zone
tr: Bölge

en: Standard delivery
tr: Standart gönderi
