Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Region
uk: Область

en: All
uk: Все

en: Countries
uk: Країни

en: Zone
uk: Зона

en: Regions
uk: Області

en: Standard delivery
uk: Стандартна доставка

en: Submit Changes
uk: Надіслати зміни
