Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: Region
ar: منطقة

en: All
ar: الكل

en: Countries
ar: الدول
