Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: Region
be: Рэгіён

en: All
be: Усе
