Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Name
es: Nombre

en: Region
es: Región

en: All
es: Todo(s)

en: Countries
es: Paises

en: Zone
es: Zona

en: Regions
es: Regiones

en: Ubercart - fulfillment
es: Ubercart - cumplimiento

en: Standard delivery
es: Entrega normal
