Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Region
hy: Տարածաշրջան
