Ubercart Global Quote (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: All
oc: Tot

en: Countries
oc: Païses
