Ubercart Global Quote (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Name
te: పేరు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: All
te: అన్నీ
