UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: yes
af: ja

en: view
af: bekyk

en: None
af: Geen

en: Preview
af: Voorskou

en: Unknown
af: Onbekend

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode
