UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: yes
am: አዎ

en: view
am: ትይታ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Logo
am: አርማ

en: Code
am: ኮድ
