UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: yes
bo: ཡིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: None
bo: མེད།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: no
bo: མིན

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Interface
bo: འཆར་ངོས
