UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: yes
da: ja

en: view
da: vis

en: None
da: Ingen

en: Preview
da: Gennemse

en: Unknown
da: Ukendt

en: no
da: nej

en: Disclaimer
da: Fraskrivelse

en: Code
da: Kode

en: First name
da: Fornavn

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
da: Tilmeld dig og benyt en Sandbox konto til testbrug.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
da: Transaktions ID:<br />@txn_id

en: Interface
da: Grænseflade
