UC GoPay (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: yes
el: ναι

en: view
el: προβολή

en: None
el: Κανένα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: no
el: όχι

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Send
el: Αποστολή

en: Code
el: Κωδικός

en: First name
el: Όνομα

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Interface
el: Διεπαφή
